Close
  • Ваш кошик порожній!
Категорії
Close
Filters
Preferences
Search

Як визначити свій розмір одягу

Анастасія
0 132
Як визначити свій розмір одягу

У сучасному світі стало популярно купувати одяг через Інтернет. Це дає можливість в режимі онлайн здійснювати покупки швидко і зручно. Ви не витрачаєте свій час на походи по магазинах, можете порівняти безліч товарів і підібрати максимально відповідний для себе одяг не виходячи з дому. В інтернет-магазинах, на відміну від звичайних, найчастіше представлена вся лінійка одягу, включаючи моделі великих розмірів (від 44 до 62).

Але, на жаль, при покупках в інтернет-магазинах виникає проблема вибору розміру речі. Це пов'язано з тим, що різні виробники мають різні розмірні сітки і лекала, за якими вони виготовляють речі. Різниця між розмірами може складати всього кілька сантиметрів, але іноді навіть невелике відхилення може привести до того, що одяг га Вас буде або висіти, або обтягувати.

Хоч і більшість сайтів надають послугу повернення або заміни товару, Ви, напевно, хочете відразу отримувати свої замовлення відповідно до своїх реальних розмірів. А для цього Ви повинні чітко знати параметри свого тіла. І не варто нехтувати цим, посилаючись на те, що більшість Вашого одягу одного розміру.

Необхідно зробити виміри власного тіла і знати правила підбору розмірів. Чим точнішим буде замір - тим краще буде сидіти одяг.

Якщо маєте можливість, то варто звернутися до закрійника або швачки для зняття вимірів. Якщо ж ні, то попросіть когось допомогти з вимірами, щоб отримати найточніші результати, або зробіть виміри самостійно.

Загальні правила вимірів

Перш за все, для зняття вимірів Вам знадобиться метр з м'якого пластику, гуми або тканини. Не варто використовувати металеву вимірювальну стрічку - виміри будуть неточними.

Одягніть максимально зручний для себе, прилягаючий і виготовлений з тонких матеріалів одяг. Бажано, що б це було тонка білизна.

Переконайтеся, що метр під час замірів знаходиться в потрібному місці. Він повинен проходити по найбільш виступаючих точках і, в більшості випадків, розташовуватися рівно перпендикулярно або горизонтально, відповідно до місця виміру. Він не повинен бути надміру натягнутим або провисати.

Під час замірів потрібно стояти прямо і дихати рівно. Не треба втягувати живіт і максимально розводити плечі.

Якщо Ви не дуже часто купуєте одяг в інтернет-магазинах, то бажано проводити вимірювання перед кожним замовленням. Тому що іноді можна непомітно для себе поправитися або схуднути.

Особливості зняття замірів

1. Обхват грудей. Під час цього виміру руки повинні бути розташовані вздовж тіла. Щоб замір був найбільш точним, жінці слід надіти відповідний бюстгальтер без підкладок. Вимірювальна стрічка простягається по лінії сосків, по спині - під лопатками через пахвові западини.

2. Обхват талії. У цьому випадку руки також повинні бути розташовані вздовж тіла. Замір проводиться по найбільш вузькій ділянці талії, яка зазвичай розташована на пару сантиметрів вище пупка.

3. Обхват бедер. Цей вимір необхідно проводити по найбільш виступаючі частини тазу. І при цьому ноги повинні бути зібрані разом. Рекомендується зняти додаткові виміри, трохи вище і трохи нижче основного виміру. Якщо в якомусь із місць окружність буде більша, то саме цей показник і враховується.

Особливості вибору різних видів одягу

При виборі одягу обов'язково потрібно враховувати як основні, так і додаткові параметри.

  • Основний показник для кофт і футболок - це обхват грудей. Але також виробник може вказати ширину плечей, довжину рукава і самого виробу. Ці додаткові мірки можна зняти з уже наявної речі, яка добре на вас сидить.
  • Для вибору сукні також головним орієнтиром буде об'єм грудей. Але в залежності від фасону, варто враховувати і окружність талії, і довжину.
  • Перед тим як підібрати розмір такого одягу, як спідниця, виміряйте обхват стегон і сідниць.
  • При виборі джинсів враховуйте, що вони мають свою розмірну сітку, яка заснована на величині обхвату талії в дюймах.
  • Купуючи брюки, потрібно звертати увагу на такі значення, як окружність талії, стегон і довжина внутрішнього шва (так званий крок). Його теж можна виміряти на ваших улюблених брюках.

Важливо звертати увагу і на матеріал, з якого пошита річ, оскільки властивості різних матеріалів відрізняються. Тому покупцеві слід враховувати, наскільки добре тягнеться матеріал і чи не дає він усадку після прання.

Що таке розмірні сітки і як ними користуватися

Звичною для нас є метрична система, що включає в себе розміри від 40 до 66. Зазвичай для блузок, футболок, кофт і светрів - це напівобхват (або обхват) грудей, а для спідниць і брюк - напівобхват (обхват) бедер. Найпростіше співставити цю систему з європейськими розмірами з 32 по 58. Але для цього є спеціальні таблиці відповідності розмірів одягу. Правда, в деяких країнах все ж є певні відмінності від загальноприйнятої системи. Також частина європейських виробників враховує зріст в розмірі одягу. Якщо Ваш зріст менше 165 або більше 171 сантиметри, і Ви збираєтеся замовити імпортний одяг, варто звернути увагу на цю особливість.

Також існують американські розміри і міжнародна система, які замість цифр позначені латинськими буквами: S, M, L, XL і так далі. На перший погляд, всі ці розміри можна порівняти один з одним, але на практиці так буває не завжди.

Деякі інтернет-магазини пропонують для покупок речі, підігнані під загальну систему розмірів, або виготовлені в одному місці. Інші ж продають вироби з різних фабрик і навіть з різних країн. Завжди враховуйте цей аспект, перш ніж придбати одяг в інтернет-магазині. Замовляючи конкретний виріб, завжди цікавтесь розмірної сіткою його виробника.

На додаток до розмірнії сітки можуть додаватися реальні виміри конкретного виробу. Це ще один помічник у виборі розміру одягу. На фабриці річ вимірюється за всіма необхідними параметрами, щоб покупець міг розуміти, як ця річ сяде по фігурі. Однак не варто забувати, що виміри виробу повинні трохи перевищувати виміри тіла (якщо ви вибирете річ, яка точнісінько повторює виміри Ви ризикуєте банально не влізти в новеньке придбання)

Безперечно, що від правильного розміру одягу залежить наш зовнішній вигляд і ступінь нашого комфорту при її носінні. Тому, купуючи речі в інтернет-магазинах, потрібно дуже уважно вивчити методику визначення розміру. Це мінімізує ймовірність невдалої покупки.

 

Комментарии
Написать комментарий